Українська влада не знає, куди рухається країна, – політолог | Київ.Info

Українська влада не знає, куди рухається країна, – політолог

Катастрофічне падіння рейтингу довіри до влади є похідною того, що ні Уряд, ні влада загалом, не знає, куди рухається наша країна.

Про це у коментарі «Вголосу» розповів політолог Валерій Димов.

За новими результати соціологічного дослідження Центру Разумкова, кількість українців, які вважають, що справи в Україні розвиваються у неправильному напрямку за пів року зросла у тричі – до 53% порівняно з 17% у вересні 2019 року.

«Бо, якщо проаналізувати економічні показники країни після приходу до влади Зеленського та нового Уряду, то в Україні відбулося падіння показників ВВП, зросла заборгованість щодо зарплат та знизились показники промислового виробництва. Загалом здобутків у країні де-факто не було, лише падіння», – розповів Димов.

Також суттєвим чинником, за його словами, є те, що чим вищий був рівень довіри до влади перед виборами та очікування від неї, тим більше люди вимагають від Президента виправдати ці очікування і відповідно часто розчаровуються.

«І якщо нашому  Президентові зараз вдається перекласти відповідальність на Уряд, то поки саме Кабмін є цапом-відбувайлом», – резюмував політолог.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook