Українські ТРЦ – готові крематорії. Досить одного сірника – журналістка | Київ.Info

Українські ТРЦ – готові крематорії. Досить одного сірника – журналістка

Пожежа в Кемерово. Сигналізація не спрацювала, запасні виходи заблоковані. В пожежних не було води. І т.д. Трагедія в Кемерово. Заживо згоріло багато дітей. Дані уточнюються. Торговий центр перебудований з кондитерського комбінату.

Оброблений легкозаймистим дешевим пластиком, без можливості порятунку і без варіантів уникнути такого пекла. А МНС міста Кемерово гасили і рятували тонкою цівкою з шлангу. Згоріли звірі із облаштованого там звіринця. Згадався Ніколай Гумільов:

Всё страшней в ночи бессонной,
Всё быстрее дикий бег,
И, огнями ослепленный,
Черной кровью обагренный
Первым гибнет человек.

Халатність? Корупція? Я не з тих, хто бажає, щоб в сусіда хата згоріла. Навіть у такого заклятого. Та не треба бути провидцем, щоб спрогнозувати, що нині замість відкликати своїх послів ЄС насилатиме співчуття… Біда бідою. Але політики її використають на повну. У своїх інтересах.

Плакатимуть матері. І ніхто, я певна, там і не згадає, скільки горя та сліз їхня держава принесла іншій, скільки болю один народ завдає іншому, скільки смертей і каліцтв на совісті тих, хто так самовіддано голосував за Путіна, який мільярди викидає на спорудження пресловутого мосту на територію, яка йому не належить, а немає коштів на найелементарніші внутрішні потреби.

Розгребти власні смітники, обладнати запасний хід бідолашним дітям, тим, які ще вчора співали тоненькими голосами осанну «рекордсмену» виборів. І припинити підпалювати і руйнувати оселі на чужій землі, бо так чи інакше вогонь перекинеться і на твою.

А у нас?

Велетенські торгівельні комплекси ростуть як гриби після дощу. І вдивіться у світлину. Як вони подібні на цей, з Кемерова.

У тих лабіринтах важко розібратися, важко знайти вихід. Планування хаотичне, лаки-фарби поруч з алкогольними відділами і за крок до кінотеатрів, ресторанчиків, забігайлівок, кафе.

А довкола сотні машин. І дитячі розважальні зали. Гігантські центри для викачування грошей із населення. Готові крематорії. Досить одного сірника.

Оці монстри «поїли» маленькі крамнички, ремісничі, кравецькі майстерні. А хто думає про безпеку нас, наших дітей?

І можна було б злословити про сміттєву “кризу” в Росії, та у нас вона не менша. І не зникне доки сміття в головах наших владоможців.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook