УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ НЕ ТОРГУЮТЬ СВОЄЮ ЧЕСТЮ, ЯК І НЕ ТОРГУЮТЬ КРАЇНОЮ - ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВ - Київ.Info

УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ НЕ ТОРГУЮТЬ СВОЄЮ ЧЕСТЮ, ЯК І НЕ ТОРГУЮТЬ КРАЇНОЮ – ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВ

Для кожного українського військового пройтися по Хрещатику в парадному розрахунку – це честь, коли на тебе дивиться вся країна, на тебе дивляться мільйони людей.

Про це під час “Марафону “Стоп реванш” на “Прямому” заявив ветеран АТО, блогер Олексій Петров.

“Для кожного військового, українського військового, пройтися по Хрещатику в парадному розрахунку – це честь, коли на тебе дивиться вся країна, на тебе дивляться мільйони людей, на тебе дивляться в світі. Так, ти йдеш десь там в “коробці”, але ти знаєш, що ти в цій “коробці”, твої батьки знають. І ти йдеш, піднявши голову, по центральній вулиці своєї країни. Нам цю честь вирішили замінити, заткнути рот тисячею гривень. Я хочу передати, користуючись нагодою, команді “ЗЕ”, що українські військові не торгують своєю честю, як і не торгують країною”, – зазначив Петров.

У понеділок, 15 липня, стало відомо про те, що президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 28-ї річниці незалежності України. 9 липня Володимир Зеленський повідомив, що військовий парад до Дня незалежності України скасовується. Натомість кошти, які б мали виділити на проведення параду, 300 млн гривень, віддадуть на премії українським військовослужбовцям.

Нагадаємо, народний депутат Олександр Бригинець заявив, що скасування військового параду на День незалежності 2019 року є першим кроком до зниження статусу та цінності армії в Україні.

Ветеран АТО і кандидат у народні депутати від партії “Європейська солідарність” Олександр Погребицький заявив, що зі скасуванням військового параду на День незалежності українці втратять дуже багато.

П’ятий президент Петро Порошенко заявив, що військовий парад до Дня незалежності – це в першу чергу можливість віддати шану і повагу Збройним силам України.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що в цьому році військовий парад до Дня незалежності України не відбудеться.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com