УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ОТРИМАЮТЬ ТРЕНАЖЕРИ ТАНКІВ, “БУКІВ” І РАКЕТНИХ КОМПЛЕКСІВ С-300 | Київ.Info

УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ОТРИМАЮТЬ ТРЕНАЖЕРИ ТАНКІВ, “БУКІВ” І РАКЕТНИХ КОМПЛЕКСІВ С-300

Використання тренажерів та засобів імітаційного моделювання дає можливість відпрацьовувати реалістичні сценарії бойових дій.

“Будуть закуплені тренажери для підготовки операторів і екіпажів, наприклад 2С6 “Тунгуска”, так і взводу в цілому. Зокрема навчальний центр Повітряних Сил отримає мультимедійні комплекси ЗРК С-300 і “Бук-М1″, навчальний центр ВМС – тренажери танка Т-80, а навчальний центр ДШВ – статичні тренажери БМП”, – розповів начальник відділу бойової підготовки Сухопутних військ Владислав Пономарьов,

За його словами, нині наявність тренажерної бази у навчальних центрах ЗС України становить приблизно 40% від потреби. А спланований фінансовий ресурс на 2020 рік дає змогу підвищити цей показник до 60%.

Він також додав, що використання тренажерів та засобів імітаційного моделювання дає можливість відпрацьовувати реалістичні сценарії бойових дій, що неможливо зробити в польових умовах.

“Залучення до системи бойової підготовки різних тренажерних систем обумовлене необхідністю забезпечення високого рівня підготовленості військовослужбовців з одночасним зниженням матеріальних і фінансових витрат”, – підсумував офіцер.

В оборонний бюджет США заклали кошти на летальне озброєння та системи управління ракетами для України в оборонний бюджет США заклали кошти на летальне озброєння та системи управління ракетами для України. Ці гроші, зокрема, мають піти на летальне оборонне озброєння, а також нові системи управління крилатими ракетами прибережної оборони та протикорабельними ракетами.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook