УКРАЇНСЬКОГО ПОСЛА В МОСКВІ НЕ БУДЕ, БО З РОСІЄЮ НЕМАЄ ПРО ЩО РОЗМОВЛЯТИ – ПРИСТАЙКО | Київ.Info

УКРАЇНСЬКОГО ПОСЛА В МОСКВІ НЕ БУДЕ, БО З РОСІЄЮ НЕМАЄ ПРО ЩО РОЗМОВЛЯТИ – ПРИСТАЙКО

У зміні дипломатичних стосунків немає сенсу, доки Кремль проливає кров на Донбасі.

Повернення посла України до роботи в Російській Федерації на поточному етапі не має політичного сенсу. Так вважає міністр закордонних справ Вадим Пристайко, повідомляє УНІАН.

“Призначення посла – це суто політичний крок”, – наголосив керівник українського МЗС. Він пояснив, що логіки в призначення посла до Москви наразі немає. “Посол – це особистий представник президента України, який їде з певним меседжем політичним. На сьогоднішній момент з державою, яка продовжує вбивати наших хлопців, політично говорити нема про що”, – зауважив Пристайко.

Очільник української дипломатії наголосив, що поточний формат місії цілком відповідає всім потребам. “Є спеціальна форма – так звані тимчасово повірені у справах України в Росії, а так само тут. Консульство працює, рятує громадян”, – розповів він. А для переговорів, за його словами, міністрам посли не обов’язково потрібні: “Для того, щоб вести переговори з Сергієм Лавровим, йому досить підняти трубку і зателефонувати мені”.

Як повідомлялося, раніше міністр закордонних справ заявив, що відсутність прогресу у справі внормування ситуації на Донбасі

Пристайко висловився про “план Б” Зеленського щодо Донбасу
не означає відмежування України від окупованих територій. “Президент дійсно говорив про те, що існує “план Б”. Але це не означає, що “план Б” – це бетонна стіна висотою шість метрів”, – пояснив Пристайко.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook