Український артист, який гастролює до Росії, є ворогом наших солдатів, – Муждабаєв | Київ.Info

Український артист, який гастролює до Росії, є ворогом наших солдатів, – Муждабаєв

Представники українського шоу-бізнесу, які гастролюють до РФ, своєю поведінкою дають зрозуміти російському населенню, що Росія діє правильно, і що ніякої війни насправді немає.

Таку думку висловив заступник головного редактора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Гонорар в чотири рази більший, ніж в Україні – от і все пояснення, чому деякі українські артисти не відмовилися від гастролей до Росії. Це щодо матеріального аспекту питання, що ж до морального – то такі артисти є моральними повіями, які так само легко можуть зрадити і свою маму, і батька, і близьку людину», – певен Муждабаєв.

Журналіст підкреслив, що нарешті згідно українського законодавства Росія визнана агресором. Відтак, після такого рішення мають настати прямі наслідки.

«Держава Україна в період війни з державою Росія, яка є агресором, не повинна виявляти жодної співпраці. І законом має бути чітко визначено, якщо український артист виступає в Росії, то він повинен бути позбавлений права концертної ліцензії на території України.

Якщо артист свідомо обрав Пітер, Москву, Анапу і Сургут – його право, але в Україні він зможе виступати тільки на кухні, і його ніхто не матиме права рекламувати і допомагати», – наголосив Муждабаєв.

На його думку, такі українські артисти є такими ж ворогами українців та наших військових, як і російські артисти, які підтримують Путіна.

«Такі представники українського шоу-бізнесу своєю поведінкою дають зрозуміти російському населенню, що Росія діє правильно, і що ніякої війни насправді немає.

Фактично, це справжня зрада та потурання воєнним діям. Для порівняння, якщо російський артист виступить в АТО, чи принаймні похвалить українських військових, то він буде відповідати за пособництво у тероризмі та екстремізмі», – зауважив Айдер Муждабаєв.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com