Український дипломат назвав небезпечною заяву адвоката Трампа про скасування поїздки до Києва | Київ.Info

Український дипломат назвав небезпечною заяву адвоката Трампа про скасування поїздки до Києва

Також постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба вважає, що команді новообраного президента Володимира Зеленського доведеться грати у тонку гру й ухвалювати складні рішення.

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба назвав небезпечною заяву Рудольфа Джуліані, який є адвокатом президента США Дональда Трампа, про скасування поїздки в Україну.

Відповідний коментар Кулеба оприлюднив у Twitter. «Різка заява Джуліані, близького соратника Трампа – це небезпечно. Зберегти і примножити підтримку США – це фундаментальний національний інтерес України. Тут тонка гра, в яку доведеться грати команді нового президента і ухвалювати складні рішення», – вважає Кулеба.

Як повідомляв УНІАН, американське видання The New York Times поінформувало, що Джуліані, який мав намір відвідати Київ і зустрітися з новообраним президентом України Володимиром Зеленським, скасував візит.

За даними видання, причиною скасування стали “спопеляючі атаки” на Джуліані після анонсованого візиту до України. Його звинуватили в пошуку допомоги за кордоном для проведення кампанії з переобрання Дональда Трампа на виборах у 2020 році.

Своєю чергою Джуліані заявив, що його підставляють і звинуватив демократів у спробі спотворити мету поїздки.

Раніше видання The New York Times написало, що Джуліані найближчими днями планував відвідати Київ і зустрітися із Зеленським.

Видання писало, що Джуліані нібито мав намір закликати Зеленського до того, щоб в Україні продовжували розслідувати питання, які, за твердженнями союзників Білого дому, можуть дати нову інформацію стосовно двох питань, в яких зацікавлений Трамп. Одне з цих питань стосується розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо російського втручання у президентські вибори у 2016 році.

Інше – сина колишнього віце-президента США Джозефа Байдена. Гантер Байден був членом ради директорів газової компанії, якою володіє український бізнесмен Микола Злочевський, Burisma Holdings Limited.

Видання зазначало, що мета поїздки Джуліані до Києва полягала у тому, щоб дискредитувати розслідування Мюллера та потенційно завдати шкоди Джозефу Байдену, який нині є фаворитом на висунення кандидатом у президента США в 2020 році від Демократичної партії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Oblivki

Від Giraff


Від NovostimiraМи в Facebook