Українцям назвали розцінки на пенсійний стаж - Київ.Info

Українцям назвали розцінки на пенсійний стаж

Вже з 1 січня 2021 року вартість одного відсутнього року стажу для громадян України у віці 60 років, що виходять на пенсію, підвищиться. На цей час Пенсійний фонд закликає всіх користуватися системою накопичувальної пенсії та подумати про роки життя після 60-ти заздалегідь.

Розцінки на страховий стаж буде рости пропорційно мінімальній зарплаті. Якщо у 2020 році один рік вартує 26,4 тис. грн., то вже з 1.01.2021 року, у зв’язку з підвищенням мінімалки до 5,5 тис. грн., вартість року збільшиться до 31,7 тис. грн. У липні 2021 року мінімальна зарплата зросте до 6 тис. грн, а за нею виросте і вартість одного року для пенсіонерів — вона складе вже 34,3 тис. грн.

 Тим часом молоді вже сьогодні радять звернути увагу на можливість відраховувати кошти на добровільній основі. Один внесок – 22% від мінімальної зарплати, тобто 1,1 тис. грн за місяць. Така система дозволить накопичити пристойні кошти до настання пенсійного віку.

Раніше повідомлялося про те, що пенсіонерам запропонували нову послугу: «Пенсія в смартфоні». Тепер всі дані майбутній пенсіонер зможе подавати онлайн. Ця розробка виконана в рамках запровадження автоматичного нарахування пенсії в Україні.

Також ми писали й про те, що Кабмін вводить надбавки до пенсій. Відомо, що документ пропонує з 1 березня 2021 року встановити доплати для українських пенсіонерів до 500 гривень, за умови, що рівень їх пенсії менше середньої заробітної плати. Крім цього, якщо пенсія навіть з урахуванням доплати складе менше ніж 2600 гривень, передбачається виділяти додаткові кошти.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com