Українцям пообіцяли величезні зарплати, проте не спішіть радіти – Київ Інфо

Українцям пообіцяли величезні зарплати, проте не спішіть радіти

Українцям пообіцяли величезні зарплати, проте не спішіть радіти.

Влада оголосила масштабні плани.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів про масштабне зростання середньої зарплати українців до 15 тисяч гривень.

Про це повідомляє “Хвиля”.

Проте він відразу ж зазначив, що таке збільшення зарплатні настане лише через кілька років.

Крім того Рева розповів, що за даними прикордонної служби наразі за кордоном на постійній основі працюють близько 3 мільйонів осіб, назвавши це вже другою хвилею міграції. За його словами під час першої групи міграціх, яка відбулась у 90-х роках, тоді країну покинули близько 7 мільйонів осіб.

Він також відзначив, що для зменшення потоку мігрантів необхідно значно збільшити доходи українців та привести їх до рівня країн, у які наші громадяни їдуть.

“На сьогоднішній день, в перерахунку на гривні, українські заробітчани в Польщі в середньому отримують 19200 гривень на місяць. Для зменшення рівня трудової міграції, як я вже неодноразово говорив, середня зарплата в Україні повинна бути не менше 15000 гривень. Ми плануємо, що в цьому році середня зарплата в грудні вийде на розмір 10 тисяч гривень, і нам потрібно три-чотири роки щоб наша середня зарплата вийшла на потрібні показники”, – пояснив Міністр.

Рева додав, що на ринку праці в Україні в даний час спостерігається сприятлива ситуація – заради збереження кадрів роботодавці змушені встановлювати конкурентний розмір заробітних плат.

Разом з тим варто відзначити, що раніше стало відомо про плани Берлін планує значно спростити працевлаштування для громадян країн-не членів Євросоюзу. Це означає, що для українських заробітчан відкривається новий найбільший в Європі ринок праці.

Але, тільки якщо уряд Німеччини прийме відповідний документ, суперечки про який зараз ведуться в Бундестазі, тоді робочу візу на півроку українці зможуть отримати без запрошення, і вже на місці шукати роботодавця.

Зокрема, міністр внутрішніх справ і лідер соціал-демократів Хорст Зеехофер планує представити зміни в міграційне законодавство німеччини вже в наступному місяці. Та хоч деталі поки не уточнюються, партійні колеги Зееховера наполягають на ліберальному ставленні до заробітчан.

Блок християнських партій, у свою чергу, виступив проти такого формату.

Урядовці збираються вирішити питання “сірої” зарплати українців.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook