України відмовився добити Путіна – Київ Інфо

України відмовився добити Путіна

Щоб голосно говорити про санкції, виявляється, потрібно більше “підстав”.

Несподівано для всієї світової політичної арени Чехія засмутила Україну несподіваною заявою. Так, чеська влада відмовилися активно обговорювати антиросійські санкції на загальноєвропейському рівні.

Про це стало відомо завдяки заяві прем’єр-міністра країни Андрія Бабиша, пишуть чеські ЗМІ.

За словами прем’єра, таке рішення ухвалили на спільній зустрічі з президентом, міністрами і спікером Палати депутатів. Учасники дискусії прийшли до висновку, що питання для країни є не пріоритетним.

“Ми домовилися, що ми не будемо робити активних дій в цьому напрямку, тому що для цього немає підстав”, – заявив Бабиш.

Серед пріоритетів Чехія визначила для себе пошук рішення міграційної кризи та бюджет Євросоюзу на 2021-2027 рр ..

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зупинити будівництво і експлуатацію газопроводу “Турецький потік”, при чому – з вигодою для себе, здатні тільки в США: саме американські санкції залишаються останньою надією у протидії планам РФ. Відомо, що проект в обхід України вже готовий на 80%, але якщо російська сторона не встигне, є всі шанси його блокування.

Американський проект поки не прийнятий офіційно, але компанії Європи можуть відмовитися від будівництва магістралі, яка підводить до російської інфраструктури. Тоді блакитне паливо купуватимуть дорожче, в основному – зріджений природний газ.

Варто нагадати, що в світлі останніх подій і розслідування отруєння російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському Солсбері, американський уряд готує другий раунд “жорстких” санкцій проти Кремля.

Новий пакет санкцій готується у відповідності з Законом про ліквідацію хімічних речовин та боротьби з біологічною зброєю і військовими діями 1991 року. Цей закон передбачає покарання країнам, які використовують хімічну зброю в порушення міжнародного права. Як повідомила представник державного департаменту США Маніша Сінгх, в американському відомстві готові імплементувати другий раунд санкцій.

Нагадаємо, Британія відреагувала на “брехливу сповідь” путінських найманців.

Як повідомляв Знай.uа СРСР здасться раєм: Трамп готується нокаутувати Путіна.

Знай.uа писав, все тільки починається: кримчани в істериці, “дякують” Путіну за обвал рубля.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook