Україна ввела санкції проти нових власників літаків, які літали до Росії – Київ Інфо

Україна ввела санкції проти нових власників літаків, які літали до Росії

Рішення застосувати санкції стосується нових власників літаків, які раніше були пов’язані з компанією JET4U S.R.L. і літали до Росії.

Про це повідомив голова СБУ Іван Баканов під час брифінгу після засідання РНБО, передає Київ Інфо.

“На момент прийняття рішення про санкції чотири повітряних судна знаходились за межами України, а один літак, який використовував Медведчук, – перебував в аеропорту «Жуляни». Там він знаходиться і зараз. Згодом бенефіціари суден почали змінювати власників та обслуговуючі компанії”, — пояснив Баканов.

Він додав, що у лютому СБУ запропонувала оновити санкції, застосувавши їх вже до нових власників-нерезидентів. Новий пакет обмежень стосувався низки компаній з Британських Віргінських островів.

“Ми фіксуємо спроби змінити власників, обслуговуючі компанії та бортові номери. І таким чином обійти санкції. Але я не думаю, що ці юридичні хитрощі дадуть свій результат. Адже СБУ сьогодні рекомендувала РНБО застосувати санкції і до нових власників”, — підкреслив голова Служби безпеки України.

Як повідомлялося, раніше в Україні з ініціативи СБУ запровадили санкції проти молдовської авіакомпанії JET4U S.R.L. та португальської JET4U LDA, котрі літають до аеропортів держави-агресора РФ. Літаками цих авіакомпаній до Росії користувалися голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук та його колега Тарас Козак.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com