Українці продовжують масово літати на відпочинок у Туреччину, незважаючи на пожежі – Київ.Info

Українці продовжують масово літати на відпочинок у Туреччину, незважаючи на пожежі

Туристи з України продовжують літати на відпочинок у Туреччину як і раніше, незважаючи на масштабні лісові пожежі на турецьких курортах Бодрум, Манавгат і Мармарис.

Про це заявили  кілька популярних туроператорів, які продають путівки з найбільших обласних центрів України.

“Жодних змін у нашій роботі та кількості охочих поїхати на відпочинок немає. Повернень через пожежі у нас не було”, – стверджують у мережі турагенцій “JoinUp”.

У львівській компанії “ЄвроТур” кажуть, що деякі клієнти хвилюються за свій відпочинок. Але серйозної загрози для українців немає, запевняють вони.

“Ми зв’язуємось з операторами і наразі все приходить у норму. Майже все там погашено. Думаю, питання вирішиться у найближчі дні. При цьому турецька влада дбає про наших туристів. Зменшення попиту немає. Якщо хтось і скасовує поїздки, то це одиничні випадки”, – каже консультант “ЄвроТуру”.

Натомість неофіційно більшість турфірм переконують нас, як клієнтів, відкласти поїздку до Туреччини.

“У постраждалі від вогню зони путівок не пропонуємо. Туреччина вже майже догоріла, тому скоро проблем з відпочинком там не буде. Зараз можна розглядати хіба Кемер чи Анталію”, – каже один з найбільших туроператорів України.

Наразі туристичні агентства не отримували офіційних рекомендацій від влади про призупинення продажів в зв’язку з пожежною ситуацією.

Нагадаємо, сьогодні вранці ЗМІ оприлюднили фотознімки масштабних лісових пожеж у Туреччині зроблені американським супутником з висоти 770 км.

Кількість жертв лісових пожеж на південному узбережжі Туреччини зросла до восьми. За останні дні пожежі забрали життя п’яти людей у ​​Манавгаті та однієї людини в Мармарисі. За даними Міністерства лісового господарства, докладаються зусилля для гасіння шести пожеж, які все ще палають у Туреччині.

З середи тисячі людей були евакуйовані зі своїх будинків та готелів. Місцеві жителі були направлені на допомогу пожежникам, також допомогу надали Україна, Росія, Іран та Азербайджан.

До гасіння пожеж було залучено щонайменше 13 літаків, 45 гелікоптерів, безпілотників та 828 пожежних машин. Напередодні турецька влада евакуювала туристів з пляжів на південному заході країни, в тому числі у курортному Бодрумі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com