Українців можуть забезпечити доступним житлом: Рада схвалила закон за основу - Київ.Info

Українців можуть забезпечити доступним житлом: Рада схвалила закон за основу

В Україні з’явиться єдина організація з необхідним ресурсом, щоб продовжити програми забезпечення житлом українців. Верховна рада прийняла за основу відповідний законопроект №5308.

“За” проголосували 263 нардепи.

Документ свідчить, що Державна іпотечна установа приєднається до ПрАТ “Українська фінансова житлова компанія” (“Укрфінжитло”).

Зазначено, що ДІУ діє на ринку іпотечного кредитування України з 2004 року.

У 2020 році на виконання завдання президента щодо реалізації програми “Доступна іпотека” створили ПрАТ “Укрфінжитло”.

Раніше в партії “Слуга народу” заявляли, що в короткостроковій перспективі буде надано близько 8 тисяч іпотечних кредитів для придбання житла і придбано 12 тисяч квартир для передачі їх у фінансовий лізинг.

Відзначимо, сьогодні на житловому обліку перебувають понад 650 тисяч сімей, на підтримку держави очікують також 1,5 млн переселенців з Криму і Донбасу.

Що пропонує закон

Документ викладає у новій редакції статтю 30 закону “Про державний бюджет України на 2021 рік”.

Передбачається, що Міністерство фінансів має здійснити випуски облігацій внутрішньої державної позики з подальшим придбанням у порядку, визначеному урядом, у державну власність в обмін на такі облігації акцій додаткової емісії ПрАТ “Укрфінжитло”.

“У зв’язку з цим передбачені зміни до додатка № 2 до закону про бюджет у частині збільшення планового показника державних внутрішніх запозичень на 20 млрд грн та передбачення у цій сумі планового показника придбання цінних паперів за загальним фондом держбюджету”, – вказано у пояснювальній записці.

Таким чином у бюджеті на цей рік граничний обсяг державного боргу зросте на 20 млрд гривень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com