Українцям помітно урізали субсидії: у Мінсоцполітики пояснили чому - Київ.Info

Українцям помітно урізали субсидії: у Мінсоцполітики пояснили чому

В Україні середній розмір субсидії на оплату комунальних послуг у лютому впав до 1483 гривень. Водночас у січні цей показник становив 2231 гривню.

Зменшення середнього розміру виплат пов’язане з проведенням перерахунку за січень через зменшення цін на газ для населення. Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

“Тобто під час розрахунку розміру субсидії для громадян, які використовують природний газ, за січень було враховано інформацію про ціну на рівні 8,5-9 гривень за кубометр”, – наголосили у відомстві.

Загальна сума нарахованих пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг за січень становила майже 7,8 млрд гривень.

“У лютому постачальники газу поінформували про зменшення ціни за січень, тому в лютому здійснено розрахунок розміру пільг і субсидій з урахуванням ціни на рівні 6,99 грн за кубометр і менше, а також проведено перерахунок сум пільг та субсидій за січень”, – резюмували в Мінсоцполітики.

В Україні розмір субсидій може знизитися приблизно на 40% після карантину.

Кожна сім’я в середньому заборгувала 3769 грн за комунальні послуги (дані на початок листопада). До того ж ще рік тому ця цифра була на рівні 3500 грн.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com