Українську зарплату і комуналку порівняли з іншими країнами: хто витрачає найбільше - Київ.Info

Українську зарплату і комуналку порівняли з іншими країнами: хто витрачає найбільше

Середні зарплати в Україні суттєво відстають від тих сум, які отримують громадяни інших європейських країн. Щобільше, після сплати рахунків за житлово-комунальні послуги на прожиття залишається мізер.

Наочну таблицю співвідношення середньої зарплати і витрат на ЖКГ в Україні і в країнах Європи навів Юрій Атаманюк у Телеграмі. Як видно з таблиці, українці витрачають найвищу частку своєї зарплати на оплату послуг ЖКГ, в порівнянні з жителями інших країн.

комунальні платежі, скріншот з відео

Зазначається, що середня зарплата українців у валютному еквіваленті – 220 євро. Водночас середній рахунок за послуги ЖКГ становить 88 Євро або 40% від зарплати. Це найвища частка доходів, яку витрачають європейці на комунальні послуги.

Для порівняння, громадяни Німеччини, в середньому, платять за послуги ЖКГ 212 Євро. Однак на це вони витрачають 9-10% своєї зарплати (2270 Євро). Найнижчі частки витрат на оплату ЖКГ послуг – в Ісландії та Швейцарії. Тут на комуналку в середньому витрачають 3% доходів.

Таблиця співвідношення середньої зарплати і витрат на ЖКГ, скрін: Юрій Атаманюк / Телеграм
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com