«Укрпошта» розпочала процес придбання власного банку – Київ Інфо

«Укрпошта» розпочала процес придбання власного банку

Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» розпочав процес купівлі власного банку. Компанія сподівається укласти відповідну угоду за 5-6 місяців.

Про це повідомив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Він розповів, що «Укрпошта» вже оголосила тендер з пошуку оцінювача для купівлі банку.

«Придбаний банк буде невеликим, без відділень або з невеликою їхньою кількістю (у нас своїх 11000). І, звичайно, без портфеля проблемних активів», — написав Смілянський.

«Укрпошта» вже не перший рік прагне розвиватися у сфері надання фінансових послуг. Про наміри купити банк Смілянський заявляв ще у 2017 році.

«Ми хочемо розвивати фінансові послуги. Варіант А — щоб прописали закон. Якщо цього не відбудеться, у нас є варіант Б — купити банк», — наголосив тоді посадовець. Третім варіантом Смілянський назвав стратегічне партнерство з банком.

Зрештою у 2020 році цілком ймовірною стала саме реалізація першого варіанту — тоді у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який має дозволити «Укрпошті» надавати банківські послуги.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com