«Укрзалізниця» з 7 березня припинить висадку й посадку пасажирів - Київ.Info

«Укрзалізниця» з 7 березня припинить висадку й посадку пасажирів

«Укрзалізниця» припинила продаж квитків в Чернівецьку та Житомирську область і припинить посадку-висадку пасажирів через попадання областей в «червону» зону карантину.

Продаж квитків буде зупинений з 7 березня. Також буде зупинена висадка і посадка пасажирів у зазначених областях з уже придбаними квитками на дати після 7 березня включно.

«Наголошуємо, що до 6 березня включно всі пасажири з отриманими квитками зможуть безперешкодно дістатися до місця призначення залізницею. Також обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси почнуться о 00:00 7 березня і завершаться вже під час дії обмежень», — відзначили в компанії.

Також в «Укрзалізниці» зазначили, що постанова Кабінету міністрів дозволяє призначати спеціальні рейси для доставки людей із зони карантину, тому компанія зараз веде переговори з відповідними облдержадміністраціями на замовлення таких рейсів, про що буде повідомлено додатково.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com