Уряд заборонив транзит іноземців через Україну | Київ.Info

Уряд заборонив транзит іноземців через Україну

Кабінет міністрів України на своєму засіданні у середу, 9 вересня, змінив умови заборони на в’їзд в Україну іноземцям. Відтепер транзитом їхати через Україну не можна, повідомляє Державна прикордонна служба.

Крім цього, уряд уточнив, кому саме з іноземців можна в’їхати до України на навчання – лише тим, хто їде навчатися в заклади вищої освіти.

Але з іншого боку, Кабмін розширив категорію іноземних громадян, які можуть в’їхати, попри заборону. Це люди, які є одним із подружжя, батьками, дітьми, бабою або дідом громадянина України.

Водночас прикордонники наголошують, що правовий статус дитини має людина до досягнення нею повноліття.

Нагадаємо, що наприкінці серпня українська влада закрила кордони для всіх іноземців до кінця вересня. Офіційною причиною було названо погану епідемічну ситуацію, але, вочевидь, це пов’язано зі святкуванням юдейського нового року (цьогоріч 18-20 вересня), заради чого хасиди приїздять до Умані.

Влада Ізраїлю закликала Україну заборонити цьогоріч паломництво євреїв-хасидів до Умані, щоб місто не стало «гарячою точкою» пандемії, але уряд заборонив в’їзд усім іноземцям, щоби ці обмеження не виглядали дискримінаційно.

Однак це не стало на заваді для в’їзду частини хасидів в Україну, вочевидь і через можливість в’їхати в Україну нібито транзитом.

 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook