Усі 10 відділень Олександрівської лікарні переведено під лікування Covid-19, лікарі працюють без відпусток | Київ.Info

Усі 10 відділень Олександрівської лікарні переведено під лікування Covid-19, лікарі працюють без відпусток

Всі відділення лікарні працюють за своїм профілем тільки на 50%; лікарі скаржаться на понаднормову роботу, втому і маленькі зарплати


Наші кореспонденти відвідали Київську Олександрівську лікарню, яка є опорною для лікування ковідних пацинетів, і поцікавилися у лікарів ситуацією, яка наразі склалася у їхній установі в умовах епідемії коронавірусу.

Як з’ясували журналісти, в цій лікарні 10 відділень, і всі вони переведені під лікування Covid-19, а за своїм профілем працюють на 50%. Наприклад, якщо до пандемії травматологічне відділення приймало за день 100 пацієнтів, то зараз лише 50.

Вдалося поспілкуватися з лікарями. Вони скаржаться на маленькі заробітні плати і втомилися працювати в такому темпі – адже давно не було відпусток, працюють понаднормово. Їх не бажають відпускати у відпустку, оскільки нікому працювати.

Нагадаємо, наші кореспонденти також побували в лікарні Деснянського району Києва, на вул. Маяковського, та поцікавилася ситуацією з умовами роботи лікарів та кількістю пацієнтів під час пандемії коронавірусу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com