“Утримують тисячами”: у Чехії українці потрапляють в “табори заробітчан” | Київ.Info

“Утримують тисячами”: у Чехії українці потрапляють в “табори заробітчан”

У Чехії десятки українських мігрантів після затримання поліцією відправляють у так звані “табори заробітчан”.

Як йдеться в матеріалі ТСН, громадян України затримують за незаконний в’їзд, адже вони порушують міграційне законодавство, яке через пандемію коронавірусу обмежує в’їзд.

За даними посольства України, у пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства Балкова, Бєла Єзова і Вишні Лготи знаходиться щонайменше 170 наших співгромадян.

У повідомленні наголошується, що більшість з них були затримані, оскільки в’їхали в країну з біометрії без дозволу на проживання або окремих видів чеських віз.

За словами родичів затриманих українців, представники українського консульства відмовилися допомагати громадянам України. Родичі затриманих українців кажуть, що у Чехії є 4 таких табори, швидше вони нагадують тюрми, де у кожного своя камера і один телефонний апарат на всіх.

“Там тисячі українців, яким ніхто не допомагає … У жодних новинах не показують незаконне утримання українців. Можете зв’язатися з консулом, він відвідав табір днями, але ніякої допомоги не надав”, – кажуть родичі.

 У той же час в посольстві України у Чехії відзначили, що більшість затриманих українців, які зараз перебувають у пунктах тимчасового перебування, порушили заходи МОЗ Чехії “про запобігання поширення захворювання COVID-19” і намагалися в’їхати в країну без дозволу на проживання або окремих видів чеських віз, оскільки за “безвізом” через пандемію коронавірусу в’їзд заборонений.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook