В Держстаті назвали точну чисельність населення України | Київ.Info

В Держстаті назвали точну чисельність населення України

На 100 померлих в країні припадає лише 53 народжених.

В Держстаті порахували, що за минулий рік чисельність населення України скоротилася  на 250,8 тисяч осіб. Станом на 1 січня чисельність наявного населення в Україні склала 41902,4 тисяч осіб.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні  Держслужби статистики.

Так, на 1 січня чисельність наявного населення в Україні становила 41902,4 тисяч осіб. Таким чином, за грудень населення скоротилося на 20,3 тисячі.

“Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю народжених: на 100 померлих – 53 народжених”, – наголошується в повідомленні.

В Держстаті назвали точну чисельність населення України

Нагадаємо, в Україні провели пробний перепис населення, в якому використали дані   мобільних операторів і соціологів, дані з різних реєстрів та Пенсійного фонду. За словами міністра Кабінету Міністрів Дмитра Дубілета, станом на 1 грудня 2019 року в Україні живе 37 млн 289 тисяч осіб.

Зазначимо,  що за даними проведеного пробного перепису населення України майже 4 млн мешканців за 10 років виїхали з України і не повернулися назад.

Додамо, що  перепис населення в Україні заплановано на 2020-й рік. Кабмін 18 квітня 2019 року створив міжвідомчу комісію, яка буде відповідальна за процес, координувати дії місцевої влади та уряду. В комісію увійшли заступники практично всіх міністерств, голова Держміграційної служби та керівник Держкомстату. Відомо, що анкета міститиме 10 питань. На підставі отриманих даних буде встановлено прогнозований масштаб міграції і відбудеться оптимізація списків списків тих, хто потребує державної підтримки.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com