В Києві оголосили новий стандарт міських пасажирських перевезень – Київ.Info

В Києві оголосили новий стандарт міських пасажирських перевезень

Заступник голови КМДА Костянтин Усов повідомив, що влада Києва оголосила конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Київ посилює вимоги до перевізників, адже місто  оголошує про новий стандарт маршрутних перевезень.

Заступник голови КМДА Костянтин Усов розповів про нові умови. Автобуси стануть більш доступними для маломобільних пасажирів та людей із інвалідністю, заборонять звукове та візуальне забруднення, має бути наявність не менше 5 спеціальних кнопок зупинки на вимогу, обладнання салону кондиціонерами, системами обігріву та додатковим простором для перевезення щонайменше одного крісла колісного чи дитячого візка або велосипеда.

Оголошувати зупинки будуть українською та англійською мовами, інформація дублюватиметься на електронному табло всередині та зовні салону автобуса. Салони обладнають валідаторами для е-квитка та GPS-системами. Водії матимуть типовий формений одяг. Для участі в конкурсі перевізники зобов’язані подати автобуси із загальною пасажиромісткістю не менше 50 місць. Вони також мають відповідати екологічним вимогам стандарту Євро-5.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com