В Києві встановили рекорд з одночасного приготування українського борщу - Київ.Info

В Києві встановили рекорд з одночасного приготування українського борщу

Рекорд зафіксували у Києві на фестивалі з приготування борщу, де учасники з 25 регіонів країни одночасно готували національну страву.

У Києві встановили рекорд з одночасного приготування представниками із 25 регіонів України традиційного українського борщу.

Зазначається, що рекорд зафіксували у Києві на фестивалі з приготування борщу, де учасники з 25 регіонів країни одночасно готували національну страву.

В Києві встановили рекорд з одночасного приготування українського борщу

Експертна рада з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики на початку жовтня рекомендувала внести до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини український борщ та ще 4 елементи. Це може стати першим випадком, коли до Національного переліку буде внесений загальноукраїнський елемент (борщ), а не регіональний.

Нагадаємо, українська національна страва – борщ – потрапив до переліку 20 найсмачніших супів у світі за версією американського телеканалу CNN.

Журналісти CNN вирішили скласти ТОП-20 найкращих супів світу. І український борщ у ньому згадується одним з найперших: одразу після нігерійського банга і в’єтнамського фо.

“Шматочки ніжного буряка плавають у яскраво-червоному бульйоні супу, котрий люблять в Україні та по всій Східній Європі. Борщ, який часто приправлений рясною порцією сметани, є чим завгодно, але не простим буряковим супом. Він має пікантну нотку від квасу – ферментованого бурякового соку, який теж став регіональною особливістю”, – зазначається в матеріалі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com