В перший день ви побачите надзвичайну ефективність роботи Верховної Ради, — Руслан Стефанчук | Київ.Info

В перший день ви побачите надзвичайну ефективність роботи Верховної Ради, — Руслан Стефанчук

Радник Володимира Зеленського розповів про законопроекти, які будуть пріоритетними для нових нардепів.

«Закон про імпічмент Президента буде одним з перших законів, який, я сподіваюся, буде проголосований у цій Раді», — про це повідомив під час прес-конференції після засідання Підготовчої Ради Радник Президента України, №2 у списку політичної партії «Слуга народу» Руслан Стефанчук.

Також він окреслив основний ряд ініціатив, над якими вже працюють у президентській партії: «Ми напрацювали план законопроектних робіт. Туди ввійшли, в першу чергу, ті законопроекти, які Президент обіцяв, та які, нажаль, не були проголосовані попереднім скликанням Верховної ради. Крім цього, ми бачимо цілу низку законопроектів, які йдуть ще з Ради попереднього скликання».

Окрему увагу у «Слузі народу» планують приділити і внутрішній політиці парламенту. «Є великий блок законопроектів, який стосується реформи регламентних процедур. Ми зробимо все, щоб у парламенті більше не було депутатського спаму, затягувань, не носили більше купи паперів, а всі процеси перейшли на електронні носії», – пояснив Руслан Стефанчук.

Окремо він зазначив, що є також низка змін до Конституції України. Зокрема, там буде прописано нові підстави для припинення депутатських повноважень: «Прискоримо запровадження  ідентифікації депутатів та відповідальності за кнопкодавство та прогули».

«В перший день ви побачите надзвичайну ефективність роботи Верховної Ради», – пообіцяв Руслан Стефанчук.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook