В Росії заявили про новий етап у війні з Україною – Київ Інфо

В Росії заявили про новий етап у війні з Україною

Росія офіційно вступила в військове протистояння на захоплених територіях.

Відомий російський  письменник Віктор Шендерович заявив, що зараз Росія наблизилася до великої війни з Україною.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю російському виданню “Ехо Москви“.

За словами Шендеровича, після російської атаки на українських моряків і захоплення українських катерів поблизу Керченської протоки період “іхтамнетів” залишився позаду. А все починалося з  телевізійних воєн,  газових воєн, з хамства і провокацій.

“Зараз офіційно Росія вступила в військове протистояння на захоплених територіях. Це вже Росія. Це вже не «іхтамнети». І далі спіраль закручується просто за логікою розвитку подій – американський флот вже прямує в Чорне море, а  інший корабель пройшов на Далекому Сході неподалік від Росії, як би демонструючи різницю потенціалів”, –  зазначив Шендерович.

Письменник зазначив, що в Росії тих, хто намагається якось згладити ситуацію з Україною, вважають  зрадниками.

“Ми притягли своїми руками справу до війни. Вже вона фактично почалася. Далі питання сприйняття”, – заявив Шендерович, пояснивши це ефектом обману, що війна далеко.

За його словами,  газові війни Росії з Україною, вторгнення Росії під час подій на Майдані в Києві, російські  снайпери,  «іхтамнети» і анексія Криму з точки зору історії є крихітним відрізком, який в майбутньому підручнику історії  буде називатися – війни на кордонах імперії, що розпадається.

“Це дуже швидкий в історичному сенсі процес. І ми бачимо як за 20 путінських років від ліберальної риторики  ми приповзли до найгіршого імперіалізму. Найогиднішого відкритого імперіалізму. Світ  досить довго на це все дивився. Він довго приходив до тями. 18 років  – термін дуже великий для людського життя і зовсім незначний для історії”, – зазначив Шендерович, додавши, що на Заході вже “розсмакували” Росію і вживають відповідних заходів.

Нагадаємо, раніше в мережі  з’явилося відео перекидання військової техніки по Керченському мосту до Криму. Колона військової техніки зайшла в анексований Крим 8 грудня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook