В Україні анонсували запуск програми безкоштовних подорожей для школярів | Київ.Info

В Україні анонсували запуск програми безкоштовних подорожей для школярів

В Україні в 2020 році повинна запрацювати «програма мобільності школярів», що передбачає подорожі учнів по країні за рахунок державного бюджету. Спочатку в програмі буде задіяна кожна п’ята школа в Україні.

«Це програма, ми її так назвали, «мобільності» школярів. Це програма, коли діти з різних регіонів України будуть подорожувати по Україні. Кожна п’ята школа буде задіяна в цій програмі в наступному році. Вони не просто побачать Україну, вони, повернувшись до свого класу, в свою школу, будуть про це розповідати, це буде частиною їх завдання. Це більше ніж просто подорожі», – розповів міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, передає «Радіо Свобода».

Зазначимо, станом на 1 січня 2019 року в Україні близько 700 шкіл залишаються взагалі не підключеними до інтернету.

Раніше Ганна Новосад повідомляла, що для запланованого з 2020 року підвищення зарплат педагогам потрібно 45 млрд грн. Але в складеному Кабміном проект бюджету ці гроші не передбачені.

Нагадаємо, Кабмін схвалив щорічне підвищення зарплат педагогам та науковцям із 2020 по 2023. Це підвищення планував ще прем’єр Гройсман, обіцяючи, що завдяки йому зарплати виростуть на 20-70% з січня 2020 року. Також Гройсман повідомив, що з січня 2017 року зарплата українських вчителів зросла на 75%.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook