В Україні хочуть створити держрезерв нафти – Київ Інфо

В Україні хочуть створити держрезерв нафти

Це дозволить країні не залежати від затримок чи проблем з поставками палива.

Україні слід запровадити формування мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів.

Про це заявив голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук, повідомляє 1NEWS.

“Попереду важливі та амбітні завдання: прийняття нового закону “Про стратегічні резерви”, який ми розробили та подали на розгляд до Ради, затвердження моделі, підготовка та прийняття закону про створення мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів, перший варіант якого ми спільно з європейськими експертами нещодавно презентували. Формування мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів дозволить країні припинити жити від поставки до поставки палива, вийти на новий рівень  незалежності від ресурсів”, – сказав голова Держрезерву.

Він додав, що існує ще ціла низка не менш важливих викликів, реалізація яких, зрештою, допоможе Держрезерву стати ще більш ефективною структурою, реформованою та побудованою з урахуванням найкращого світового досвіду

Мосійчук наголосив, що створення сучасної моделі Держрезерву є надважливим в  умовах неоголошеної війни, в яких Україна опинилася з 2014 року.

“Створення ефективної, сучасної моделі системи Держрезерву стало для країни надпріоритетом та одним з найголовніших стратегічних завдань. Ми маємо надважливе завдання – створити у нас в країні потужну  та ефективну систему державних резервів, що побудована за прикладом найкращого досвіду, найефективніших світових аналогів”, – заявив  голова Держрезерву.

Купить кассовый аппарат по доступным ценам

металлоконструкции на заказ

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook