В Україні лише 36% військових продовжують контракт із ЗСУ | Київ.Info

В Україні лише 36% військових продовжують контракт із ЗСУ

В Україні лише 36% військових продовжують контракт із Збройними силами України після підписання першого.

Про це міністр оборони України Андрій Загороднюк повідомив в інтерв’ю телеканалу “Україна 24”, інформує Depo.ua.

Такий показник Міністр пояснив низкою демотиваційних факторів, що відчуває військовослужбовець в ході проходження контрактної служби у Збройних силах України.

Відповідно до досліджень, які проводило Міністерство оборони України, серед факторів які впливають на небажання продовжити службу в армії є:

– морально-психологічний стану у колективі де проходить службу;

– побутове забезпечення;

– відношення командирів до підлеглих;

– матеріально-технічне оснащення військової частини;

– завданн, які виконує військова частина.

“В нас є деякі частини, наприклад знаходяться в досить суворих умовах, але робота цікава, вони виконують різні завдання, постійно тренуються, їздять на полігони, вони навчаються, при чому ця підготовка йде по доволі напруженим і цікавим стандартам. Деякі наприклад в нас постійно в Яворіві проходять навчання з міжнародними інструкторами і для цих військовослужбовців це дійсно мотивуюча частина”, – сказав Андрій Загороднюк

Міністр також додав, що у Збройних Силах України зараз немає проблеми набору військовослужбовців за контрактом, але є проблема утримування персоналу.

Серед побутових проблем основною проблемою є забезпечення штатно-посадовим житлом, тому основне завдання Міністерства оборони України в цьому питанні – збільшити кількість саме таких типів квартир.

Це робиться для того аби коли військовослужбовець прийшовши на службу у частину відповідно до своєї посади міг отримати в службове користування житло для себе чи своєї сім’ї. У разі якщо він змінить місце служби, житло передається іншому військовому, що прийде на цю посаду.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook