В Україні потужно збільшать соціальну допомогу: хто отримає гроші – Київ Інфо

В Україні потужно збільшать соціальну допомогу: хто отримає гроші

В Україні збільшать соціальну допомогу для дітей-сиріт та дітей з інвалідністю.

Про це повідомляє прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в Telegram-каналі.

Зокрема, в наступному році зросте розмір допомоги на одну людину:

  • на більш ніж 1000 грн / міс. (з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів) для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • на більш ніж 3000 грн / міс. (З 2 до 3,5 прожиткових мінімумів) для дітей з інвалідністю, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

«Також на 30% на кожну дитину зросте грошове забезпечення для батьків-вихователів та прийомних батьків. З 2020 року така забезпечення складе 1 прожитковий мінімум для дітей відповідного віку », – зазначив прем’є-міністр.

Раніше ми писали, в Кабінет міністрів надійшла пропозиція про збільшення розміру соціальної допомоги у зв’язку з народженням дитини. Згідно з рішенням ВР, на первістка намір виділяти 100 000 гривень, другого – 200 000, а на третє і наступні поповнення в родині – до 400 000 гривен.

Експерти відзначають, що виплати не призведуть до демографічного буму, а скоріше стануть додатковим стимулюючим фактором для народження дітей в неблагополучних сім’ях.

«У нас таке вже було років шість тому. Коли підняли виплати – відразу підвищилася народжуваність серед алкоголіків і наркоманів. Діти для них були об’єктом заробітку, самі ніде не працювали, а тут держава – спочатку на руки кругленьку суму дає, а потім щомісяця виплачує «, – повідомив екс-співробітник міліції Володимир Уманець.

Як запевняють експерти-демографи, навіть збільшення виплат не призведе до сплеску народжуваності. Кошти можуть тільки стати підтримкою батьків в складний період, коли одна особа працює, а другео перебуває вдома з дитиною.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com