В Україні вигадали, як використати Путіна: розкрито хитрий план – Київ Інфо

В Україні вигадали, як використати Путіна: розкрито хитрий план

З наближенням президентських виборів в Україні все більш актуальним є розгляд передвиборних розкладів, про що безсумнівно багато думають в Адміністрації чинного президента країни.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів відомий український політтехнолог Сергій Гайдай.

Зокрема, на думку експерта, важливу роль у виборчій гонці буде відведено «куму Володимира Путіна» – Віктору Медведчуку.

Говорячи про те, навіщо цей спаринг Медведчуку, Гайдай зазначив:

«На Банковій розуміють, що Медведчуку не стати успішною публічною фігурою, настільки високий його антирейтинг, на цьому ринку йому нічого не світить. І йому дають шанс на політичне майбутнє. Колишні «біло-блакитні» не виграють вибори, але на хвилі кампанії в наступний парламент пройдуть».

«Очевидно, Петро Олексійович вивчає таку схему: опозиціонери об’єднуються навколо одного кандидата, наприклад, Вілкула (він соціально привабливий, хороший комунікатор). Якщо прибрати рабіновичів, мураєвих, новінських і добре ситуацію розкочегарити, все складеться ідеально: у другому турі Петро Олексійович від «патріотичних сил» зустрічається з «проросійським кандидатом».

Але і тут може бути неприємність. Згідно соціології, у вересні Порошенко випередив би Бойка лише на 2%, якщо б зустрівся з ним у другому турі. Це вже зона ризику. Я сам був здивований, був упевнений, що в парі з проросійським кандидатом «патріот» Порошенко набере більше. Але поки наявність Юлії Володимирівни і небажання регіоналів об’єднуватися роблять такий сценарій неможливим».

Саме тому Гайдай вважає, що поки найбільші шанси на другий тур має лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко:

«У другий тур же теж потрібно потрапити. У колишніх регіоналів шанси невеликі – у боротьбі з тією ж Тимошенко, яка лідирує у рейтингах. І якщо Петро Олексійович добре додасть, то він у другому турі зустрінеться з Тимошенко. Минулого разу ви ставили питання: на що піде президент, щоб утриматися при владі? В принципі, він може вивести Тимошенко з виборчого процесу – не фізично, а юридично відмовити в реєстрації (зрозуміло, що в Петра Олексійовича є такі можливості)».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook