В Україні з 14 листопада вводять карантин вихідного дня: які обмеження діятимуть | Київ.Info

В Україні з 14 листопада вводять карантин вихідного дня: які обмеження діятимуть

Рішенням уряду з 14 листопада в Україні вводять “карантин вихідного дня”. Нові обмеження діятимуть з 00:00 суботи до 00:00 неділі.

 Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні уряду.
На вихідних буде заборонена робота розважальних закладів, ресторанів, кафе, спортзалів і непродуктових магазинів, ТРЦ, а також проведення культурних заходів.

“Економіка України не витримає повного локдауну. Саме тому уряд та МОЗ разом з епідеміологами, аналітиками, представниками бізнесу почали шукати збалансований варіант додаткових карантинних обмежень. МОЗ розробило зміни до постанови №641, які передбачають запровадження в Україні так званого карантину вихідного дня”, – сказав Шмигаль

карантин в Україні, фото: REUTERS

Водночас він вкотре наголосив на тому, що уряд готовий підставити плече, щоб підтримати підприємців під час посиленого карантину вихідного дня. У тому числі, в КМУ розглядають варіанти компенсації частини зарплат працівників у зв’язку з простоєм виробництва, виплати на дітей для родин підприємців, що діяли навесні цього року.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com