В Україні за героїчні вчинки будуть платити гроші | Київ.Info

В Україні за героїчні вчинки будуть платити гроші

За здійснення героїчного вчинку Кабмін буде віделять кошти.

Уряд на засіданні  прийняв рішення про введення грошової винагороди за здійснення героїчного вчинку. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук у телеграм.

“Уряд вводить грошову винагороду українцям, які здійснили героїчний вчинок. 207 осіб отримають по 105 тис. гривень як одноразову допомогу від держави”, – написав Гончарук.

Також Кабмін прийняв рішення, що студенти на лінії зіткнення будуть отримувати соціальну стипендію

Розмір стипендії становитиме:

для студентів закладів професійної перед вищою освіти – 890 гривень;
для студентів вищих навчальних закладів – 1180 гривень;
для студентів закладів професійної перед вищими і вищої освіти серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 2360 гривень.

Гончарук нагадав, що соцстипендія вже виплачується дітям учасників Революції Гідності, учасників бойових дій.

“Також соціальну стипендію отримують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також ті, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, шахтарі та їхні діти, діти з інвалідністю та люди з інвалідністю I-III групи, і діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи”, – резюмував він.

Крім того, уряд скерував 11,6 млн грн на одноразову грошову допомогу сім’ям трьох загиблих українців під час участі в АТО, а також 16-ти воїнам, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранення.

Як повідомляло видання “Коментарі”, американські вчені Девід і Ців Епштейн з’ясували, чим керувалися люди при вчиненні дій, за які пізніше вони були удостоєні медалей Фонду героїв імені Карнегі. Дослідники стверджують: сміливі і рішучі вчинки лауреатів премії були продиктовані їм зовсім не почуттям обов’язку або бажанням врятувати чиєсь життя
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook