В УКРАЇНІ ЗАРАЗ ІДЕ ВІЙНА — ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ ЛИТОВСЬКОЇ АРМІЇ | Київ.Info

В УКРАЇНІ ЗАРАЗ ІДЕ ВІЙНА — ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧ ЛИТОВСЬКОЇ АРМІЇ

Головнокомандувач збройними силами Литви Йонас Вітаутас Жукас заявив, що в Україні зараз йде війна.

Про це він заявив під час Українсько-Литовського марафону “Разом до перемоги”, який транслює “Прямий”.

– Мабуть, у вашому середовищі говорять люди про найгірші прогнози. Якщо Росія ввійде в Україну – що тоді чекає нас у Литві?

Такий сценарій – це найгірший сценарій. Якщо це буде, тоді ми вже не повернемося до обговорення політичної ситуації. Це буде важливо для всіх, не тільки для нас, а і для Латвії, Естонії, для всієї Європи. Це дуже великий конфлікт і велика армія. Я вважаю, що треба якось запобігти цього. І ми розуміємо, що дороги назад немає і треба боротися за те, щоб цього не трапилося.

– Говорячи про реальну ситуацію, яка сьогодні відбувається в Україні, що це таке? Це війна?

Це війна. Там є багато загиблих людей. І це дійсно військові дії. Це такий сценарій. Пам’ятаємо, коли ввійшла армія Росії, вони говорили, що це не вони, і це якісь невідомі люди зайшли. А зараз ми бачимо, що це війна. І дай Боже, щоб дійсно не почалася справжня війна.

– Все ж таки, коли ми можемо закінчити цей кошмар?

Кошмар можна завершити, якщо ми дійсно якийсь… ми маємо прийняти якісь плани. І головне – це треба не стріляти в людей. І ці люди мають забрати своє військо з України. Україна точно не буде змінювати своєї орієнтації.

12 січня на “Прямому” відбувся Українсько-литовський марафон “Разом до перемоги”. Гостями ефіру стали Олег Абрамичев волонтер, Мирослав Гай, волонтер, Олексій Мазепа старший офіцер Управління Цивільно-військового Співробітництва ЗСУ та Сергій Лойко журналіст і письменник.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.
Загрузка...


Ми в Facebook