В Україні будуть оприлюднювати результати перевірок якості пального - Київ.Info

В Україні будуть оприлюднювати результати перевірок якості пального

В Україні будуть оприлюднювати результати перевірок якості пального. Всі підрозділи Держекоінспекції у тестовому режимі працюють із системою оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик

Про це повідомляє прес-служба екоінспекції.

“Всі органи ринкового нагляду використовують систему оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, де споживачі можуть дізнаватись про небезпечність продукції, виявлену контролюючими органами”, – зазначив голова ДЕІ Андрій Мальований.

Зараз усі територіальні та міжрегіональні підрозділи інспекції працюють із системою у тестовому режимі без оприлюднення результатів перевірок.

“Найближчим часом Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства забезпечить ліцензію на користування цим програмним продуктом для працівників ДЕІ за допомогою персонального ЕЦП. Після цього відповідна інформація про порушення на АЗС та АЗГС буде доступна для громадян”, – сказав глава екоінспекції.

Українці зможуть ознайомитись із результатами, перейшовши за посиланням http://uvaga.gov.ua/uk/Main/Category/Category.

“Зараз Держекоінспекція за дорученням прем’єр-міністра посилює контроль за якістю пального на АЗС. Проводяться позапланові перевірки, під час яких здійснюється контроль відповідності паспортів якості пального вимогам технічного регламенту”, – підсумував Мальований.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com