В Україні експериментально запустять онлайн-реєстрацію місця проживання | Київ.Info

В Україні експериментально запустять онлайн-реєстрацію місця проживання

В Україні проведуть експериментальний проект з реєстрації місця проживання в електронній формі. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

Як розповіли у міністерстві, подати заявку на отримання послуги можна буде на порталі державних послуг “Дія”, а отримати інформацію про результат та статус послуги можна буде у кабінеті громадянина на порталі.

Послуга буде доступна для:

  • неповнолітніх дітей віком від 14 до 18 років за адресою місця проживання батьків чи одного з них;
  • українців, які мають ID-картку, – за адресою житла, відомості про яке внесені у Держреєстр речових прав на нерухоме майно, якщо особа володіє житлом або отримала електронну згоду на реєстрацію від власника чи співвласника житла.

На перших етапах послуга буде доступна у тестовому режимі в деяких містах України. Зараз послуга доступна на порталі “Дія” для дітей до 14 років у Харкові.

“Уже з 1 квітня 2021 року органи місцевого самоврядування мають вести реєстри територіальних громад виключно в електронній формі або за допомогою ІТ-системи Державної міграційної служби”, – зазначили в Мінцифрі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com