В Україні хочуть змінити правила роботи кредитних спілок: що пропонують - Київ.Info

В Україні хочуть змінити правила роботи кредитних спілок: що пропонують

В Україні хочуть змінити правила роботи кредитних спілок. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній раді прийняти відповідний законопроект №5125.

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Закон пропонує розширити перелік послуг, які надаються спілками, удосконалити процедуру ліцензування, систему управління спілками, вимоги до структури капіталу.

Передбачається підвищити рівень капіталізації та стресостійкості кредитних спілок для зміцнення надійності сектору та довіри до нього споживачів, запровадити ризик-орієнтований підхід до нагляду, впровадити систему завчасного попередження ризиків для швидкого реагування на можливі проблеми в діяльності кредитної спілки.

Процедуру добровільного та примусового виходу спілок з ринку також пропонують удосконалити.

“Прийняття законопроекту дозволить створити передумови для функціонування стабільного, ефективного, конкурентного та прозорого ринку кредитних спілок та підвищить захищеність прав членів таких спілок. Комітет рекомендує ВР законопроект “Про кредитні спілки” №5125 прийняти за основу”, – сказано у повідомленні.

У вересні минулого року Національний банк України підготував роз’яснення, на що громадянам варто звертати увагу перед оформленням вкладу до кредитної спілки. НБУ планував змінити регулювання, щоб забезпечити збереження коштів громадян.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com