В Україні пенсійні фонди почали купувати акції Tesla, Apple і Microsoft - Київ.Info

В Україні пенсійні фонди почали купувати акції Tesla, Apple і Microsoft

Українські недержавні пенсійні фонди почали вкладати кошти в цінні папери іноземних компаній, які допущені Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) до обороту на території країни.

До портфелів недержавних пенсійних фондів і пайових інвестиційних фондів увійшли цінні папери найбільших технологічних компаній світу – Apple, Microsoft, Tesla і одних із найвідоміших індексних фондів – Vanguard 500 Index Fund і Invesco QQQ Trust SM.

Так, завдяки допуску на український ринок капіталу цінних паперів іноземних емітентів комісія розширює перелік фінансових інструментів, які вже стають цікавими для інвестування пенсійних активів.

“Наразі ми бачимо досить невеликі обсяги цього інструменту на ринку. Однак той факт, що він викликає інтерес і ним починають користуватись – це позитивний результат для всіх. Ми впевнені, що це тільки початок і надалі цей інструмент займе своє гідне місце в портфелях більшості українських інвесторів”, – заявив глава НКЦПФР Руслан Магомедов.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com