В Україні підвищать пенсійний вік у квітні, а за кілька років для деяких його зовсім скасують - Київ.Info

В Україні підвищать пенсійний вік у квітні, а за кілька років для деяких його зовсім скасують

В Україні пенсійний вік із 1 квітня 2021-го для жінок підвищать на пів року. Як наслідок, і чоловіки, і жінки виходитимуть на заслужений відпочинок не раніше 60 років (а якщо не вистачить стажу, то пізніше). Уже з 2028-го будуть діяти нові правила: вийти на пенсію можна буде в будь-якому віці за наявності 40 років стажу.

Про це йдеться в законі про “Обов’язкове загальнодержавне пенсійне страхування”. Такі нововведення вже передбачено законом.

Що зміниться:

  • Жінки, що народилися до 1 квітня 1961 року, в 2021-му зможуть виходити на заслужений відпочинок з 59,5 років. Уже з 1 квітня вік виходу на заслужений відпочинок складе 60 років.
  • Крім того, вже з 1 січня 2021-го вимоги для виходу на пенсію в 60 років збільшилися на 12 місяців стажу. Так, вчасно вийти на пенсію зможуть тільки ті, в кого є 28 років стажу.
  • З 1 січня 2022-го вимоги збільшать на 12 місяців, відтак на пенсію можна буде вийти в 60 років тільки за наявності 29 років стажу.
  • Якщо не вистачає стажу, то доведеться вийти на пенсію або в 63 або в 65 років.

“Починаючи з 1 січня 2028-го, за наявності 40 і більше календарних років страхового стажу, пенсія за віком призначається незалежно від віку”, – йдеться в законі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com