В Україні пропонують штрафувати за пропаганду ЛГБТ – Київ Інфо

В Україні пропонують штрафувати за пропаганду ЛГБТ

Народний депутат з Буковини Георгій Мазурашу вдруге подав законопроєкт про штрафи за пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму. Згідно з ним, забороняється використання ЛГБТ-символіки, демонстрація фільмів на цю тему та публічні прояви стосунків між людьми однієї статі.

Про це йдеться в законопроєкті, опублікованому на сайті парламенту.

У законопроєкті йдеться, що пропагандою “гомосексуалізму” слід вважати використання ЛГБТ-символіки, публічне визнання одностатевих стосунків “одним із варіантів норми”, публічний заклик участі в стосунках сексуального характеру між людьми однієї статі, фільми та книги на цю тему. Також згідно із законопроєктом, пропагандою одностатевих стосунків є “їх публічна демонстрація”.

Штрафувати пропонують і за пропаганду “трансгендеризму”. У тексті йдеться, що це реклама гормональної терапії чи хірургічної операції зі зміни статі, та те ж “публічне визнання трансгендеризму”.

Законопроєкт порушує право на свободу слова, на мирне зібрання, честь та гідність людини. Також він суперечить праву на здоров’я для трансгендерних людей. Про це заявив директор правозахисного бюро “Ми – є!” Володимир Косенко.

За словами Косенка, визначення “пропаганди” прописане так, що будь-який прояв стосунків між людьми однієї статті може підпадати під нього.

“Якщо я триматиму свого партнера за руку і це побачать мої сусіди, згідно із законопроєктом — це, мабуть, пропаганда. Цим законом вони просто ніби хочуть заборонити людей”, — каже Косенко.

Подібний законопроєкт Мазурашу подав торік. Втім його зняли з розгляду у комітетах ради. Автором текстів законопроєктів є помічник нардепа Микола Гунько. Він сказав, що попередній законопроєкт був неточним, тому його вдосконалили, вказавши визначення поняття “пропаганди”.

“Цей законопроєкт необхідний для побудови України з “сімейними цінностями”. Він не обмежує права людей з “несімейними цінностями”. Вони можуть працювати, вчитися, але єдине що їм заборонено — поширювати своє бачення у суспільстві”, — каже Гунько.

Згідно із законопроєктом, пропаганда каратиметься штрафом від 17 тисяч для фізичних осіб, та від 51 тисячі гривень для юридичних, 85 — тисяч для посадовців. Законопроєкти про пропаганду ЛГБТ та щодо охорони сім’ї, які Мазурашу подавав раніше, не доходили до голосування у парламенті.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com