В Україні викрили схему фінансування "ЛНР" - Київ.Info

В Україні викрили схему фінансування “ЛНР”

Служба безпеки України виявила масштабну схему фінансування сепаратистів “ЛНР” через сплату “податків”. Вони сплачувалися за поставлену продукцію в РФ із захопленого Стахановського вагонобудівного заводу, який знаходиться у Луганській області.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як повідомляється, декілька років ВАТ Стахановський вагонобудівний завод поставляв продукцію для підприємств РФ. Виготовлені комплектуючі вивозили через неконтрольовану Україні територію. Частину виручених коштів завод платив у вигляді “податків” так званій адміністрації “ЛНР”.

Таким чином, у 2018 році підприємство перерахувало в “бюджет” сепаратистів понад мільйон російських рублів. В цілому обсяги фінансування заводом окупаційної влади складають десятки млн рублів.

“Служба безпеки України повідомила екс-керівнику вагонобудівного заводу про підозру у фінансуванні дій, скоєних з метою зміни меж території або державного кордону України. Правопорушник оголошений в загальнодержавний розшук”, – йдеться в повідомленні відомства.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com