В Україні запустили чат-бот для цілодобової підтримки громадян за кордоном – Київ.Info

В Україні запустили чат-бот для цілодобової підтримки громадян за кордоном

За допомогою нового чат-бота українці, які перебувають за кордоном, зможуть оперативно вирішити цілу низку важливих питань.

У Міністерстві закордонних справ України запустили новий чат-бот для цілодобової консульської підтримки громадян України за кордоном.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сказав під час онлайн-брифінгу.

“Я радий оголосити про запуск нової послуги, нового цифрового продукту МЗС – це чат-бот платформа для цілодобової консульської підтримки громадян України. Бета-версія цифрового продукту чат-бота вже працює і доступна в месенджері Telegram, а також на сайті МЗС. Присутність чат-бота на інших платформах МЗС буде тільки розширюватися, це буде загальнодоступна послуга”, – сказав Кулеба.

Глава МЗС уточнив, що в Telegram чат-бот можна знайти за адресою @MFA_support_bot.

“Завдяки цьому зручному цифровому продукту сотні тисяч українських громадян можуть цілодобово і з будь-якої точки світу всього в кілька кліків отримати необхідну інформацію з консульських питань. Продукт поки розрахований насамперед для допомоги громадянам України, які проживають за кордоном або подорожують за кордоном”, – сказав Кулеба.

Також міністр повідомив, що саме можна дізнатися в цьому новому продукті. “Наприклад, як знайти консульство і потрапити на прийом, як оформити паспорт або посвідчення особи на повернення в Україну, як стати на консульський облік, як здійснити нотаріальні дії і завірити документи, як проголосувати на виборах за межами України, що робити в разі надзвичайних ситуацій, а також низку інших консульських питань”, – сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що цей чат-бот спрощуватиме життя громадян, які зможуть з легкістю дізнатися необхідну інформацію прямо в месенджері.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com