В Україні змінять правила роботи, але не для всіх: без графіка та з відпустками - Київ.Info

В Україні змінять правила роботи, але не для всіх: без графіка та з відпустками

Кабінет міністрів запропонував створити ще одну форму, покликану врегулювати трудові відносини з фрилансерами – без фіксованого графіка, на погодинній основі та з соціальним захистом.

Йдеться про законопроєкт № 5161. “Кому треба – використовує нову форму працевлаштування, кому не треба – спокійно працює, як йому зручно”, – заявив заступник міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Перелік нововведень, які стосуються співробітників із нестандартною формою зайнятості:

  • пакет соцзахисту (лікарняні; відпустки – за графіком);
  • накопичується трудовий стаж;
  • у законопроєкті не буде визначення “графік роботи” – це питання залишено на розсуд сторін;
  • єдиний соціальний внесок буде оплачуватися за реально відпрацьований час.

“Прекрасно говорити про “непотрібність соціального захисту”, коли тобі 25 років. Практика отримання допомоги з безробіття, як мінімум, свідчить зовсім про інше”, – додав Дядюра.

Нагадаємо, раніше уряд схвалив законопроєкт, який передбачає врегулювання взаємовідносин працівників і роботодавців у разі, коли неможливо заздалегідь визначити види, обсяги і періоди виконання роботи, зокрема це стосується фрилансерів. Відповідний проєкт закону було схвалено 24 лютого на черговому засіданні Кабміну.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com