В “Укрзалізниці” обгрунтували нові ціни на квитки | Київ.Info

В “Укрзалізниці” обгрунтували нові ціни на квитки

“Укрзалізниця” закладає в свій фінансовий план на 2021 рік плавне збільшення тарифів на пасажирські перевезення на 2% на місяць, починаючи з 1 березня, щоб інвестувати в поліпшення якості послуг, що надаються.

Про це у відповідь на запит УНН повідомив керівник комунікації і маркетингу “Пасажирської компанії” АТ “Укрзалізниця” Олександр Шевченко.

“У своєму фінплані на 2021 рік ми закладаємо плавне збільшення тарифів на пасажирські перевезення на 2% на місяць, починаючи з 1 березня. Ціни на подорожі залізницею так чи інакше залишаться максимально доступними в порівнянні з іншими видами транспорту, при цьому ми продовжимо робити акцент на розвитку програм лояльності, особливих умов для групових перевезень, корпоративних карт і продовжимо разом з Міністерством інфраструктури працювати над динамічною тарифікацією і знижками. Індексації цін на пасажирські перевезення не відбувалося вже кілька років, ми тримали ціни упродовж всього карантину, тому і зростання закладаємо дуже плавне: на 2% на місяць”, – сказав директор “Пасажирської компанії” АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський.

За його словами, це дозволить їм отримати понад півмільярда гривень доходу, що не перекриє всіх витрат на перевезення, але дозволить інвестувати в поліпшення якості послуг, що надаються.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook