В УПЦ МП розповіли про наслідки рішення синоду РПЦ – Київ Інфо

В УПЦ МП розповіли про наслідки рішення синоду РПЦ

Архієпископ Климент розповів, що означатиме рішення синоду РПЦ про розрив відносин з Константинополем.

У практичному сенсі рішення РПЦ про розрив відносин з Константинопольським патріархатом означатиме припиненням євхаристійного спілкування, тобто співслужіння між священниками і між єпископами. Про це повідомив голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП архієпископ Климент, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на “Громадське“.

Також архієпископ Климент розповів, що означатиме рішення синоду РПЦ про розрив відносин з Константинополем.

“Найперше це пов’язано з припиненням євхаристійного спілкування, тобто співслужіння між священниками, між єпископами. Це можливо саме болюче із тих наслідків, які має це розділення, тому що Господь заповідав нам єдність. Але дії Константинопольської церкви були абсолютно свідомі, і звичайно, що Патріарх Варфоломій і найяскравіші представники Константинопольської патріархії розуміли наслідки своїх дій. Вони розуміли, що порушення канонічного права обов’язково призведе до розриву євхаристійного спілкування. І в той же час вони свідомо йшли на це”, – заявив він.

“Я думаю, що коли буде реакція помісних православних церков, вони (Константинополь, – ред.) відчутно зрозуміють наслідки свої рішень”, – додав Климент.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook