Вчені розповіли, які хвороби можуть вилікувати тварини – Київ Інфо

Вчені розповіли, які хвороби можуть вилікувати тварини

Домашні тварини допомагають нам бути здоровими, повідомляє УКРОП із посиланням на СобКор.нет.

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярні лікування кішками, кіньми і дельфінами. Анімалотерапія також доступна і в Україні.

Сови, сичі, лелеки, солов’ї, коти, коні, павуки і навіть домашні качки, кури і бійцівські собаки можуть допомогти вилікувати чимало недуг.

За словами завідуючої притулку для птахів Марії Микитюк, за допомогою пернатих лікують виключно такі психологічні проблеми, як неврози, психози, гіперактивність тощо. Зокрема, спостерігаючи за птахами, діти розуміють, що потрібно вести себе тихо, спокійно, щоб птах пішов на контакт.

Терапія в компанії кота рятує від депресії, стресів, неврозів і социофобии. Завдяки кішкам пацієнти швидше виходили їх критичних станів.

При каністерапії (лікування собаками) тварин можна торкатися, годувати, грати з ними. При спілкуванні з собаками пацієнти йдуть краще на контакт, а також поліпшується їх моторика.

«Страхи — це саме те, що блокує наше життя, наші емоції і нормальне існування. Тим, хто страждає Арахнофобії, я даю їм шкуру павука (вони линяють) і саджу на руку. І так поступово в руках з’являється вже справжній павук-птахоїд. Після цих сеансів людина розуміє, що загрози немає », — розповів арахнолог Руслан Білякович.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook