ВЕТЕРАН ЦРУ РОЗПОВІВ, ЩО УКРАЇНА МОЖЕ ПРОТИСТАВИТИ РОСІЇ В РАЗІ ВІЙСЬКОВОГО ВТОРГНЕННЯ – Київ Інфо

ВЕТЕРАН ЦРУ РОЗПОВІВ, ЩО УКРАЇНА МОЖЕ ПРОТИСТАВИТИ РОСІЇ В РАЗІ ВІЙСЬКОВОГО ВТОРГНЕННЯ

Джек Девайн вважає, що Україна може протистояти загарбницьким планам Москви лише зміцненням усіх державних інститутів і армії.

Вторгнення в Україну коштуватиме Росії дуже дорого і не принесе ніякого зиску. Про це в коментарі ТСН.ua розповів ветеран ЦРУ Джек Девайн, якого називають “головним шпигуном Америки”.

“У Росії є ядерна зброя, танки, потужна армія. Відкрита війна з Росією буде коштувати Україні дуже дорого. Але я пам’ятаю ситуацію в Афганістані у 80-ті. Росіяни вторглися туди, а з часом все це стало для них занадто дорого. Вторгнення — дуже дорогий проект і він не може тривати довго. Якби я був в Москві, я б сказав: дивіться, вторгнення Росії в Україну буде не просто дорогим, але і безуспішним”, – пояснив він.

Девайн зауважив, що Україна повинна сама піклуватися про свою долю.

“Ніхто не буде підтримувати того, хто не готовий постояти за себе. Америка наразі дуже сконцентрована на свої проблемах – на тероризмі. Як Україна презентує себе світові – критично важливо, – сказав ветеран ЦРУ. – Якби мені сказали, що Україні потрібна порада, я б сказав, що потрібно бути сильним не тільки у військовому аспекті, але потрібно зміцнювати усі інститути – це ваш найкоротший шлях до успіху. Я б хотів сказати, що є простий рецепт, але його немає”.

 

На його думку, головна мета Володимира Путна – спробувати відвоювати більшу роль на світовій сцені. І саме це несе найбільшу загрозу Україні. “Його агресія щодня зменшує його шанси стати частиною світового співтовариства. Як звичайний громадянин я казав, що Росія розуміє силу. Україна повинна бути сильною і ми повинні бути сильними поряд із нею”, – зазначив експерт.

Джек Девайн – ветеран ЦРУ, який пропрацював у управлінні з 1967 по 1999 роки. Він брав участь у наймасштабніших операціях американської розвідки, зокрема, воєнному перевороті в Чилі в 1973 році, а також захопленням наркобарона Пабло Ескобара у 1993-му.

Наразі Девайн працює у приватному секторі, а в Київ приїхав презентувати власну книгу “Вдале полювання. Історія головного шпигуна Америки”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook