Віцепрем’єр-міністр Резніков виступив за створення в Україні російськомовного телеканалу - Київ.Info

Віцепрем’єр-міністр Резніков виступив за створення в Україні російськомовного телеканалу

Віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков виступив за створення загальноєвропейського російськомовного телеканалу, базованого в Україні.

Віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков виступив за створення загальноєвропейського російськомовного телеканалу, базованого в Україні.

Під час онлайн-заходу «Стратегія реінтеграції України для її східних регіонів» Резніков висловив думку, що такий канал міг би стати інструментом захисту Європи від пропаганди та дезінформації.

«І його базу можна було в створити саме в Україні. У нас є фахівці, досвід, розуміння, з ким ми маємо справу, і немає мовного бар’єру», – цитують Резнікова.

Резніков додав, що Україна змінює формат підтримки мовлення на окупованих Росією територіях та прилеглих до них районах.

«Адже спочатку на ці території через пропагандистські медіа контрабандою занесли ворожу ідеологію, а тільки потім прийшли солдати і танки. Це той досвід, яким ми можемо ділитися», – зазначив віце-прем’єр.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com