Від угорців вимагають, щоб вони перестати блокувати входження України в НАТО | Київ.Info

Від угорців вимагають, щоб вони перестати блокувати входження України в НАТО

До вашої уваги авторський переклад статті index.hu від журналістів Голосу Карпат. Через блокування України, десяток дипломатів прибуло до Угорщини.

Нещодавно на зустрічі в Будапешті дипломати закликали угорський уряд припинити блокувати зустрічі на високому рівні представників України та НАТО через український закон про освіту.

Як відомо, причиною конфлікту став ухвалений у період президентства Петра Порошенка Закон про мову, який «відбирає» раніше здобуті права національних меншин України у сфері користування ними рідної мови.

Єдиного рішення під час зустрічі знайти так і не вдалося , але виникла напружена дискусія між представниками чотирьох держав-членів НАТО та угорськими дипломатами.

Як заявляють угорці: «Наша позиція з самого початку є чіткою і незмінною: ми хотіли б знову підтримати євроатлантичну інтеграцію України – ми і раніше були прихильниками цього процесу – і це зробимо, як тільки ситуація щодо законодавства про освіту та мовного закону закінчиться прийнятно для закарпатських угорців».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook