Відомий блогер Волошин у Києві подарував дівчинці айфон, потім почав забирати – Київ.Info

Відомий блогер Волошин у Києві подарував дівчинці айфон, потім почав забирати

На блогера Волошина поскаржилась киянка, у доньки якої чоловік намагався забрати телефон. Перед тим він подарував дівчинці його “на камеру”.

Інцидент трапився в Києві 21 червня. Натомість на сторінці блогера раніше з’явився коментар, але наразі сторінка недоступна. 

Блогер хотів, щоб дівчинка віддала телефон.

Жителька Києва розповіла, що до них на вулиці підійшов відомий блогер Волошин та “на камеру” подарував дівчинці айфон. Жінка розповіла, що донька постійно його дивиться на тіктоці та розповідає історії всім друзям. 

Він подарував подарунок – айфон! Вона так сильно зраділа, звичайно. Він знімав це все на відео, а потім вимкнув камеру і почав забирати подарунок. І пропонувати 2 тисячі гривень, щоб ми нікому про це не говорили, – розповіла свою позицію мати дівчинки.

Останній заявив, що “це був розіграш” та почав казати, щоб дитина повернула телефон. Жінка сказала, що вона не розуміє таких розіграшів.

Тоді блогер почав обіцяти їй гроші замість коробки. Ймовірно там був телефон. Все для того, щоб дитина віддала йому техніку. Врешті наприкінці він вживає нецензурну лексику. 

До речі, на момент публікації сторінка блогера недоступна для перегляду. Та попередньо він там написав: “Не поспішайте робити висновки. Ви не знаєте всієї правди. Як можна всьому вірити”. 

Сторінка Волошина

Сторінка Волошина
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com