Відомий голлівудський актор попросив українців про допомогу - Київ.Info

Відомий голлівудський актор попросив українців про допомогу

Голлівудський актор Джозеф Гордон-Левітт звернувся до жителів України.

Джозеф Гордон-Левітт у вівторок, 18 листопада, звернувся до громадян України зі своєї сторінки у Facebook. Відомий голлівудський актор попросив допомогти йому з новим проєктом, який об’єднає творчих людей зі всього світу.

Він шукає фотографії України для нового проєкту на його сайті HitRECord. Актор закликає знайти кілька красивих фотографій і додати їх в проєкт. Про це Джозеф Гордон-Левітт написав на своїй сторінці в Facebook.

“Привіт, друзі в Україні! Шукаю круті фото України для нового проєкту на моєму сайті HitRECord. Знайдіть декілька фотографій, які ви зробили десь в країні, і додайте їх в проєкт. У цьому проєкті також є пропозиції для письменників і акторів озвучування, якщо вам цікаво. Перейдіть по посиланню вище для отримання додаткової інформації”, – написав актор.

До свого посту Джозеф Гордон-Левітт прикріпив фото українських Карпат. Варто відзначити, що українці в коментарях почали скидати фотографії з України.

Зараз на ресурсі розміщено понад 1 000 фотографій України від українців, які відгукнулися на пропозицію актора.

Джозеф Гордон-Левітт знімався в таких фільмах, як “Початок”, “Темний лицар: Відродження легенди”, “Петля часу”, “Лінкольн”, “Сноуден”, “Життя прекрасне”, “500 днів літа” та ін.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com